O stronie

Blog Aktywnie na plus to drogowskaz, który wytyczy prostą, usłaną inspiracjami ścieżkę do aktywnego życia. Każdy, kto szuka odpowiedzi na pytanie ,,Jak być fit i nie zwariować?” znajdzie tu garść cennych informacji, a także szczyptę motywacji. Porady dotyczące zdrowego odżywiania, ćwiczeń, oraz rozwoju osobistego, pozwolą z uśmiechem na twarzy zawalczyć o solidną formę i piękne ciało.

Ten blog jest skierowany do ludzi ciekawych życia, potrzebujących tylko pomocnej dłoni, by żyć jego pełnią. Wszyscy, którzy pragną się doskonalić, zadbać o siebie i poszerzyć swoje horyzonty w dziedzinie: zdrowia, bezpiecznych (i skutecznych) sposobów na zrzucenie nadprogramowych kilogramów, technik rzeźbienia ciała, ciekawych dyscyplin sportowych, czy zasad zdrowego żywienia – z pewnością odnajdą tutaj odpowiedzi na wszystkie nie dające spokoju pytania.

Czasami wystarczy tylko mały impuls, żeby zrewolucjonizować swoją codzienność. Przeznaczeniem tej strony jest bycie właśnie takim impulsem – iskrą, dzięki której łatwiej będzie wyznaczyć realne cele i zacząć konsekwentnie je realizować.

Zamiast podziwiać innych – czytaj, zbieraj pomysły i działaj! Może dzisiaj jest właśnie Twój dzień, w którym zaczniesz żyć aktywnie i zmienisz swój świat na plus?!

     

person-731243_1920

              

Wersja niemiecka:              

http://aktivundgesund.org

Wersja hiszpańska: http://actividadysalud.com