KIMERA – naturalnie szczupła i umięśniona sylwetka – opinie, działanie, efekty

          

Zwiększenie masy mięśniowej to trudne zadanie. Tym bardziej, jeśli na przeszkodzie stoi nam także nadmiar tkanki tłuszczowej. Dlatego, aby zwiększyć efektywność treningów i przyspieszyć spalanie tłuszczu, należy sięgnąć po sprawdzony suplement na rzeźbę. Dlaczego jeszcze warto skorzystać z pomocy formuły o nazwie Kimera?

            

JAK OSIĄGNĄĆ IDEALNY POZIOM TKANKI TŁUSZCZOWEJ?

Tkanka tłuszczowa to zapasy trójglicerydów, które nasz organizm odkłada na ,,gorsze czasy”. Ich nadmiar uwydatnia się w postaci fałdek i boczków, głównie w okolicach brzucha, karku, twarzy, pośladków i ud.

Wiele osób decydując się na zmianę trybu życia, zaczyna od wizyty na siłowni. Co prawda nie można nazwać tego błędem jako takim (jakikolwiek ruch jest lepszy niż żaden), ale już błędem strategicznym – owszem. Aby pozbyć się zalegającej tkanki tłuszczowej i wyrzeźbić ciało, należy podjąć kompleksowe działania. Oprócz ćwiczeń siłowych powinniśmy więc wdrożyć także ćwiczenia aerobowe, a jako wisienkę na torcie i ważne uzupełnienie treningów: skuteczny suplement diety.

            

           

CO TO JEST KIMERA?

Kimera to suplement diety, który pomaga zmniejszyć poziom tkanki tłuszczowej i uzyskać wyraźny zarys mięśni. Preparat pozwala poprawić efekty uzyskane dzięki ćwiczeniom, zwiększa ilość spalanych kalorii i ostatecznie prowadzi do przyrostu masy mięśniowej.

Zdarza się, że determinacja i chęci nie wystarczają, aby zdobyć idealne ciało. Wtedy właśnie warto skorzystać z naturalnej siły Kimery – spalacza tłuszczu o bezpiecznym i przetestowanym działaniu.

            

            

CZY SKŁAD KIMERY JEST SPRAWDZONY?

Składniki Kimery nie są przypadkowe. Suplement posiada wyłącznie naturalne i przetestowane komponenty, które przyspieszają spalanie tkanki tłuszczowej. Kimera bazuje na dwóch skutecznych formułach:

Formuła Proprietary Kimera Complex

Ekstrakt z zielonej herbatyprzyspiesza metabolizm i działa jak tarcza przeciw szkodliwemu działaniu wolnych rodników.

– Piperyna (ekstrakt z czarnego pieprzu) – reguluje trawienie i zapewnia uczucie sytości na długo po spożyciu posiłku.
– Ekstrakt z gorzkiej pomarańczy –
pomaga kontrolować łaknienie, dzięki czemu nie dochodzi do przejadania się. Wyciąg zwiększa także zużycie energii pochodzącej wprost z tkanki tłuszczowej.
– Bezwodna kofeina –
przyspiesza spalanie tłuszczów w organizmie, poprawia wytrzymałość organizmu oraz nasz fizyczny potencjał.

Formuła Thermoagen

Ekstrakt z guaranyzwiększa poziom energii i wpływa pozytywnie na proces termogenezy w organizmie.
– Tyrozyna –
to ważny aminokwas białkowy, którego niedobór może powodować osłabienie i zmęczenie. Prawidłowy poziom tego związku organicznego pomaga zwiększyć wytrzymałość i ułatwia szybszą regenerację.
– Imbir –
zwalcza wolne rodniki i redukuje potreningowe bóle w mięśniach. Imbir podnosi również zużycie tlenu w mięśniach, co skutkuje znaczącym zwiększeniem metabolizmu.
– Wyciąg z owoców chilli –
tak jak większość ostrych przypraw, tak i chilli wspomaga znacząco proces odchudzania. Przyspiesza przemianę materii i pomaga szybciej spalać nadmiar kalorii.
– Witamina B1, B3 –
wspiera działanie układu nerwowego i wspomaga organizm przy zwiększonym wysiłku fizycznym.
– Bioperyna –
reguluje trawienie, poprawia przyswajalność ważnych składników odżywczych, przyspiesza rozkład białek i odgrywa ważną rolę w utlenianiu tkanki tłuszczowej.

        

        

JAK DAWKOWAĆ SUPLEMENT?

Stosowanie suplementu powinno być dostosowane ściśle do potrzeb użytkownika. W zależności od trybu życia i predyspozycji danej osoby, należy przyjmować każdego dnia od 1 do 3 kapsułek. Pierwszą tabletkę zaleca się połknąć tuż przed śniadaniem, a kolejne w odstępach ok. 4-5 godzin po sobie. Każdą dawkę dobrze jest popić wodą; producent zastrzega również, by nie przekraczać maksymalnej ilości 3 kapsułek dziennie.

Kimera to produkt przetestowany i bezpieczny. Długość kuracji nie jest określona z góry – preparat można stosować dopóty, dopóki nie uda nam się osiągnąć oczekiwanych rezultatów.

Suplement diety na masę Kimera jest dostępny wyłącznie na stronie producenta. Tylko w ten sposób zyskujemy pełną gwarancję jakości i bezpieczeństwa. Dystrybutor oferuje także najniższą na rynku cenę oraz wiele atrakcyjnych promocji i rabatów.

        

         

CZY KIMERA DAJE WIDOCZNE EFEKTY?

Regularne stosowanie suplementu pozwala dostrzec pozytywne zmiany w organizmie już po kilku dniach stosowania. Aby osiągnąć maksymalnie zadowalające rezultaty, należy przeprowadzić co najmniej 4-tygodniową kurację:

# Zwiększone tempo metabolizmu = Szybsze spalanie tłuszczu

Formuła Kimery przyspiesza proces przemiany materii i reguluje trawienie. Powoduje to znacznie szybsze spalanie tkanki tłuszczowej, w tym także likwidację tłuszczu trzewiowego. Systematyczne stosowanie tabletki na masę może zmniejszyć zawartość tłuszczu w organizmie nawet o kilka procent.

# Większa wytrzymałość organizmu = Większa intensywność treningów

Składniki termoaktywne zawarte w suplemencie przyspieszają spalanie tkanki tłuszczowej, która w trakcie wysiłku fizycznego jest przetwarzana na energię. Dzięki temu wytrzymałość organizmu znacząco się podnosi, a my jesteśmy w stanie zrobić więcej powtórzeń, ponosić większe obciążenia i wykonać dłuższy trening. Wszystko to sprawia, że masa mięśniowa jest budowana znacznie szybciej niż przy zastosowaniu wyłącznie aktywności ruchowej.

# Likwidacja wolnych rodników = Poprawa witalności

Nadmiar wolnych rodników i antyoksydantów w organizmie może być przyczyną złego samopoczucia i wielu groźnych chorób. Kimera pomaga wyregulować ich poziom i chroni m.in. przed osłabieniem odporności, problemami z koncentracją oraz cukrzycą.

      

        

KTO MOŻE STOSOWAĆ SUPLEMENT?

Kimera to suplement przeznaczony dla osób, które marzą o zmniejszeniu poziomu tkanki tłuszczowej i wyraźnym poprawieniu wyglądu sylwetki. Ze skuteczności produktu mogą czerpać zarówno mężczyźni, jak i kobiety.

Suplement jest produktem dostępnym bez recepty, a jedyne przeciwwskazania dotyczą dzieci, kobiet w ciąży, osób w podeszłym wieku oraz każdego, kto zmaga się z jakąkolwiek chorobą przewlekłą.

       

      

CZY POLECAM SUPLEMENT KIMERA? – MOJA OPINIA

Suplement diety Kimera to bezpieczna i naturalna alternatywa dla każdego, kto pragnie uzyskać szczupłe i umięśnione ciało. Produkt pomaga poprawić efekty zdobyte podczas ćwiczeń, zwiększa wytrzymałość i przyspiesza metabolizm. Z jego mocy korzystać mogą zarówno mężczyźni, jak i kobiety.

Produkt działa indywidualnie na każdego użytkownika: częstotliwość suplementacji dostosowujemy w zależności od osobistych predyspozycji oraz oczekiwanych rezultatów. Kimera to suplement bezpieczny: nie powoduje niepożądanych efektów ubocznych, takich jak choćby efekt jo-jo. Potwierdzają to recenzje specjalistów oraz klientów, którzy przeszli pełną kurację.

Rzeźbienie ciała z Kimerą jest proste, dlatego suplementacja poprawia nie tylko wygląd zewnętrzny użytkownika, ale również jego motywację i samopoczucie. Ta formuła jest doskonałym rozwiązaniem dla każdego, kto nie potrafi samodzielnie osiągnąć wymarzonej figury, bądź brakuje mu impulsu do dalszego działania. Osoby, które zastanawiają się co brać na masę mięśniową mogą śmiało sięgnąć po Kimerę – pomoże ona zdobyć upragniony cel szybciej i łatwiej.