HELLO SLIM – Smaczny sposób na schudnięcie – opinie, działanie, skład

              

Nadwaga i otyłość idą zwykle w parze z zanieczyszczeniem organizmu. Złe nawyki żywieniowe i mała ilość ruchu to najczęstsze przyczyny powstawania toksyn w organizmie. Jak przerwać tę samonakręcającą się spiralę? Najlepiej za pomocą jednego kompleksowego rozwiązania, takiego jak teatox Hello Slim.

           

JAK TOKSYNY WPŁYWAJĄ NA NASZ ORGANIZM?

Każdego dnia mamy styczność z różnego rodzaju toksynami. Przedostają się one ukradkiem do  organizmu, powodując mniejsze lub większe szkody dla naszego zdrowia oraz samopoczucia. Toksyny mogą występować w pożywieniu, w kosmetykach, w ubraniach, a  nawet w powietrzu, którym oddychamy.

Jesteśmy w stanie poradzić sobie z niskim stężeniem niebezpiecznych substancji – usuwamy je przez układ moczowy, płuca, skórę oraz układ pokarmowy. Problem pojawia się wtedy, gdy poziom toksyn jest zbyt duży, a organizm nie nadąża z ich wydalaniem.

Najbardziej powszechne objawy wskazujące na to, że nasze ciało zatruwają toksyny to: problemy z trawieniem, pogorszenie stanu cery, niekontrolowane tycie, zaburzenia hormonalne, chroniczne zmęczenie oraz niedający się zamaskować przykry zapach z ust oraz zapach potu.

          CO TO JEST HELLO SLIM?

Hello Slim to dwie herbaty (na dzień i na noc), które pomagają zlikwidować nadprogramowe kilogramy i oczyścić organizm z toksyn. Każda z herbat ma inny skład i spełnia odmienną rolę. Hello Slim to skuteczny środek odchudzający, a równocześnie bezpieczna detoksykacja organizmu. Produkt zapewnia szybkie spalanie tkanki tłuszczowej i jest dobrym preparatem na odchudzanie w domowych warunkach.

Domowe sposoby na odchudzanie są niezwykle popularne i pozwalają zdobyć wymarzoną figurę bez większej ingerencji w codzienny harmonogram dnia. Odchudzanie z Hello Slim jest tym bardziej przyjemne, że wiele osób lubi smak herbaty i bardzo często pija ją na co dzień – nawet w większych ilościach.

                             

            

JAK DZIAŁA HELLO SLIM? – EFEKTY

Hello Slim Good Morning:

# Przyspiesza metabolizm – szybsza przemiana materii to szybsze chudnięcie. Przyjęte kalorie są  spalane w przyspieszonym tempie, dlatego na efekty kuracji nie trzeba będzie długo czekać.

# Zmniejsza apetyt – jednym z największych problemów w trakcie procesu odchudzania jest przyjmowanie zbyt dużej ilości pokarmów. Hello Slim likwiduje ten problem i sprawia, że do pełnej sytości potrzebujemy mniejszych porcji oraz przestajemy odczuwać silną chęć na podjadanie między posiłkami.

# Dodaje energii – im więcej siły i witalności w sobie mamy, ty, więcej aktywności możemy podejmować na co dzień. Dotyczy to również uprawiania różnego rodzaju sportów.    

                       

Hello Slim Good Night:

# Wycisza i uspokaja – organizm łagodnie przechodzi w tryb wyciszenia i relaksu, dzięki czemu odpoczywamy i nabieramy energii na następny dzień.

# Rozwiązuje problemy ze wzdęciami – jelita pracują poprawnie, dzięki czemu możliwa jest sprawna redukcja tkanki tłuszczowej.

# Poprawia jakość snu – dzięki działaniu herbaty możemy przespać całą noc bez niespokojnego przewracania się z boku na bok i bez kłopotów z bezsennością.

# Oczyszcza organizm z toksyn – ciało oczyszcza się z niebezpiecznych substancji, co skutkuje lepszym samopoczuciem tak fizycznym jak i psychicznym.

                   

JAKI JEST SKŁAD HERBAT HELLO SLIM?

Hello Slim to zestaw dwóch herbat na spalanie tkanki tłuszczowej i detoks organizmu. Każda z nich ma różny skład – dostosowany do celu, jaki ma spełnić. Herbata na dzień dodaje energii i rozpędza metabolizm, natomiast herbata na noc wycisza organizm i pomaga wyzbyć się toksyn nagromadzonych w organizmie.          

Hello Slim Good Morning:

 • Zielona herbata – dodaje energii, zwiększa spalanie kalorii.
 • Yerba Mate – reguluje apetyt, pobudza, dodaje witalności.
 • Dzika róża – reguluje procesy trawienne.
 • Liść eukaliptusa – przyspiesza metabolizm glukozy.
 • Guarana – likwiduje zmęczenie, działa energetyzująco.
 • Dziki bez – usuwa z organizmu niebezpieczne dla zdrowia oksydanty.
 • Korzeń cykorii – wspiera pracę wątroby i reguluje działanie kwasów żołądkowych.

Hello Slim Good Night:

 • Ekstrakt ze skórki pomarańczy – wycisza i wspomaga dobry sen.
 • Hibiskus – usuwa z organizmu szkodliwe toksyny.
 • Korzeń lukrecji – wspomaga pracę układu trawiennego.
 • Ekstrakt z imbiru – oczyszcza i chroni przed wzdęciami.
 • Mięta – pomaga się odprężyć i reguluje trawienie.
 • Trawa cytrynowa – przeciwdziała bakteriom, ma zbawienny wpływ na cere

              

KTO MOŻE SKORZYSTAĆ ZE SKUTECZNOŚCI PRODUKTU?

Teatox z Hello Slim mogą przeprowadzić wszystkie osoby, które chciałyby zdrowo schudnąć, a jednocześnie oczyścić organizm z zalegających w nim toksyn.  Z właściwości herbat Hello Slim skorzystać przede wszystkim ci, którym zależy na zdrowym chudnięciu bez efektów ubocznych.

Jedyne przeciwwskazania dla stosowania produktu dotyczą kobiet w ciąży, kobiet karmiących piersią i osób, które wykazują nadmierną wrażliwość na którykolwiek ze składników.  

           

JAK DAWKOWAĆ HELLO SLIM?

Każdą z herbat parzy się w nieco inny sposób. Herbata poranna (Hello Slim Good Morning) powinna być zaparzana przez ok 4-5 minut i wypijana przed śniadaniem lub w trakcie jego spożywania. Herbatę wieczorną zaleca się wyciągnąć z gorącej wody już po 2-3 minutach. Najlepiej spożyć ją tuż po ostatnim posiłku.

Program Hello Slim trwa 30 dni i może być powtarzany nawet 4 razy w roku. Najważniejszą zasadą kuracji z wywarami Hello Slim jest systematyczność – należy pilnować tego, aby wypijać codziennie rano jedną herbatę oraz jedną na wieczór.

            

          

DETOKS I ODCHUDZANIE ZACZYNA SIĘ W KUCHNI

Nie możemy ochronić się przed wszystkimi toksynami przedostającymi się do naszego organizmu. Z drugiej jednak strony musimy zadbać o to, aby samemu nie brać udziału w zanieczyszczaniu własnego ciała. Dlatego w pierwszej kolejności trzeba zadbać o odpowiednią dietę (tzw. dieta odtruwająca):

# Cytryna – usprawnia detoksykację wątroby i pobudza jelita do lepszej pracy. Warto wypijać codziennie wodę z wyciśniętym sokiem z cytryny – zwłaszcza na czczo.

# Żurawina – reguluje przepływ limfy i ma pozytywny wpływ na funkcjonowanie dróg moczowych. Owoc żurawiny ma również dużą zawartość błonnika, który reguluje perystaltykę jelit.

# Buraki – odkwaszają i oczyszczają organizm, mają również właściwości antyoksydacyjne. Błonnik zawarty w burakach pobudza działanie jelit i oczyszcza je z zalegających resztek pokarmu.

# Herbaty Hello Slim – zawierają odpowiednie proporcje składników, które wspomagają zdrowy detoks. Warto dodać je do swojej diety, aby cieszyć się szczupłą figurą i dobrym zdrowiem.   

          

           

CZY POLECAM HELLO SLIM? – MOJA OPINIA

Herbaty Hello Slim to ciekawa alternatywa dla wszystkich suplementów odchudzających. Mają smaczną i łatwo przyswajalną formułę, wpływają też korzystnie na bezpieczną detoksykację organizmu. Systematyczne stosowanie herbat na dzień i na noc pomaga zgubić nadprogramowe kilogramy i odzyskać dobre samopoczucie. Produkt działa naturalnie i daje widoczne i odczuwalne efekty już po 1 miesiącu stosowania.

Atutem zestawu Hello Slim są szybkie efekty oraz wszechstronne działanie produktu. Potwierdzają to użytkownicy, którzy przeszli co najmniej jeden cykl z teatox. Komentarze, które można znaleźć na forach i blogach wskazują na to, że Hello Slim naprawdę działa: zapewnia tanie odchudzanie, szybkie spalanie kalorii oraz bezpieczne usuwanie toksyn.

Herbaty Hello Slim są dostępne wyłącznie na stronie internetowej producenta. Wynika to z chęci zapewnienia najlepszej ceny oraz najlepszej jakości produktu. Ze skuteczności herbat Hello Slim może skorzystać każdy, kto chce schudnąć w bezpieczny, a równocześnie przyjemny sposób. Teatox to sprawdzony sposób na odchudzanie, a jednocześnie zdrowy detoks, który poprawia znacząco jakość życia.