DIETBOOSTER – szczupła figura i apetyt pod kontrolą – rezultaty, opinie, stosowanie

                            

Stosowanie diety oznacza często towarzyszące nam przez cały dzień uczucie głodu. Ssanie w żołądku i nieodparta chęć sięgnięcia po coś niezdrowego – to najwięksi wrogowie każdej osoby, której marzy się szczupła sylwetka. Gdyby nie pomoc Dietbooster i ja do dzisiaj walczyłabym z nieposkromionym apetytem. Dlaczego warto skorzystać ze skuteczności tego suplementu?

                       

APETYT NA DIECIE

Łaknienie jest nieodłącznym elementem życia każdego człowieka. Niestety, głos który przekonuje nas, że musimy coś zjeść, nie zawsze pochodzi z naszego żołądka. Często przemawia przez nas zwykła łapczywość, a nierzadko także i nuda. Zdarza się również, że jemy z przyzwyczajenia –  przy ulubionym serialu, siedząc na spotkaniu z przyjaciółmi, przy świątecznym stole.

Podjadanie pomiędzy posiłkami może storpedować każdą dietę. Nic tak nie zaburza metabolizmu, jak niezdrowe przekąski lub zbyt duże ilości jedzenia – nieproporcjonalne do naszego zapotrzebowania i trybu życia. Dlatego opanowanie apetytu okazuje się umiejętnością bardzo przydatną, ponieważ może stanowić przepustkę do smukłej, imponującej figury.

             

  

                          

DIETBOOSTER – CO TO JEST?

Dietbooster to suplement regulujący apetyt i zmniejszający łaknienie. Regularne stosowanie tabletek pozwala przyspieszyć spalanie tkanki tłuszczowej i sprawia, że już po kilku tygodniach będzie można zauważyć widoczny spadek wagi. Dietbooster działa jak bloker apetytu, co najlepiej wspomaga odchudzanie i skutkuje naturalnie szczupłą sylwetką bez efektu jo-jo.

Przy całej swojej skuteczności, Dietbooster zapewnia przede wszystkim rozsądne i zdrowe chudnięcie. Suplement stanowi również naturalne uzupełnienie popularnej diety ,,5:2”.

              

       

                      

DZIAŁANIE DIETBOOSTER

Dietbooster uwzględnia niuanse w męskiej i żeńskiej budowie, dlatego proponuje dwie odrębne formuły: osobną dla kobiet i osobną dla mężczyzn.

 • Dietbooster dla kobiet: normalizuje działanie gospodarki hormonalnej i zapewnia jej prawidłowe działanie w trakcie odchudzania; zapewnia lśniące włosy oraz zdrowy wygląd skóry i paznokci.
 • Dietbooster dla mężczyzn: podnosi poziom libido i pozwala utrzymać popęd seksualny na wysokim poziomie; pozwala zachować wysoki poziom testosteronu w trakcie odchudzania.

Poza tym Dietbooster oferuje również efekty korzystne dla obojga płci, takie jak: regulowanie apetytu, likwidowanie uciążliwego uczucia głodu, podnoszenie poziomu energii oraz przyspieszanie tempa spalania tkanki tłuszczowej.

            

     

                     

SKŁAD DIETBOOSTER A BEZPIECZEŃSTWO

Skuteczność i bezpieczeństwo Dietbooster opiera się na naturalnej kompozycji ziół i wyciągów roślinnych pochodzących z upraw Dalekiego Wschodu. Specjalnie skomponowana mieszanka wpływa korzystnie na układ pokarmowy – wspiera efektywne spalanie tłuszczu bez jakichkolwiek spadków energii.

W skład Dietbooster wchodzą m.in.:

5:2 Diet Control(™) Proprietary Blend

 • Tyrozyna
 • Ekstrakt z zielonej herbaty (55%)
 • Ekstrakt z gorzkiej pomarańczy

Long Lasting energy(™) Proprietary Blend

 • Ekstrakt z guarany
 • Ekstrakt z czarnego pieprzu
 • Kofeina bezwodna

W kapsułkach dla kobiet dodatkowo pojawia się kolagen, a w kapsułkach dla mężczyzn żeń-szeń i buzdyganek naziemny.

             

              

               

DAWKOWANIE SUPLEMENTU

Należy przyjmować 3 kapsułki dziennie, co najmniej przez 4 tygodnie. Po tym czasie można już zauważyć zadowalające rezultaty. Wyniki kuracji będą jeszcze lepsze, jeśli dodatkowo podejmiemy dietę oraz regularną aktywność fizyczną.

Jedno opakowanie liczy 120 kapsułek – jest to ilość, która zagwarantuje 30 dni nieprzerwanej suplementacji. Producent oferuje również bonus w postaci dodatkowych opakowań produktu przy zakupie większych pakietów.

Zważając na działanie produktu – jego wpływ na redukcję wagi oraz zdrowie – należy uznać bezsprzecznie, że cena zaproponowana przez producenta jest przystępna i konkurencyjna w porównaniu do efektów oferowanych przez inne produkty tego typu.

Dietbooster jest dostępny wyłącznie na stronie producenta. Tabletki można zamówić poprzez uzupełnienie krótkiego formularza.

            

     

                   

DIETBOOSTER – DLA KOGO JEST PRZEZNACZONY?

Na Dietbooster mogą się zdecydować wszystkie osoby, które (jak kiedyś ja), mają problem z osiągnięciem upragnionej wagi. Suplement przeznaczony jest dla każdego, kto chciałby bezpiecznie zlikwidować nadwagę i cieszyć się szczupłą figurą na długo.

Dietbooster to suplement, który mogą przyjmować zarówno kobiety, jak i mężczyźni. Na etapie badań i tworzenia produktu wyodrębniono dwie indywidualne formuły, które dopasowane są ściśle do potrzeb danej płci.

Tabletki stanowią także dopełnienie diety ,,5:2”, dlatego z Dietbooster mogą skorzystać również ci, którzy są zainteresowani przystąpieniem do niej. Suplement pomoże oczyścić organizm, uzupełni brakujące witaminy oraz doda energii, umożliwiając tym samym szybsze spalanie tłuszczu.

Przeciwwskazania: dotyczą osób, które są uczulone na którykolwiek ze składników suplementu. W razie wątpliwości, zawsze należy w pierwszej kolejności udać się do swojego lekarza celem konsultacji.

                       

         

                         

DIETA 5:2 Z DIETBOOSTER

Dietbooster stanowi naturalny element diety odchudzającej zwanej ,,5:2”. Na czym ona polega? Oto najważniejsze reguły:

1# FAZA ,,bez limitu” – w ciągu 5 dni jemy wszystko, na co tylko mamy ochotę. Nie pilnujemy się, nie ograniczamy i nie liczymy kalorii. Tutaj panuje pełna dowolność i nikt nie narzuca nam co, kiedy i ile powinniśmy położyć na talerzu.

2# FAZA ,,minigłodówka” – przez 2 dni redukujemy znacząco ilość spożywanych posiłków. W ciągu każdego z tych dni powinniśmy przyjąć nie więcej niż 600 kcal (skala mężczyzn) lub 500 kcal (skala kobiet).

 • Posiłki w tej fazie dzielą się na dwa typy: bazujące na produktach białkowych oraz zawierające niski indeks glikemiczny. Wskazane więc będą ryby, owoce, surowe warzywa.
 • Należy jeść 2 lub maksymalnie 3 posiłki dziennie, a pomiędzy nimi przyjmować bardzo duże ilości wody, herbaty (szczególnie wskazana jest zielona) oraz kawy.
 • Faza ,,minigłodówki” powinna następować tuż po fazie ,,bez limitu”. Nie można przeplatać ze sobą dni postnych i dni zwykłych.

Biorąc pod uwagę wszelkie restrykcje drugiej fazy, suplement taki jak Dietbooster okazuje się być niezwykle pomocny. Pozwala przetrwać te 2 dni z obniżoną kalorycznością bez uszczerbku na zdrowiu, czy samopoczuciu. Suplement nie tylko niweluje apetyt, ale również dodaje energii niezbędnej do normalnego funkcjonowania w trakcie dni postnych. Dietbooster znajduje swoje zastosowanie także w przypadku innych diet.

               

        

                       

CZY POLECAM DIETBOOSTER? – MOJA OPINIA

Dietbooster to suplement diety wspomagający zdrowe chudnięcie. Jego skuteczność opiera się na ograniczeniu łaknienia oraz zwiększonym tempie metabolizmu. Tabletki na spalanie tkanki tłuszczowej Dietbooster oferują rozsądne i w 100% zadowalające efekty.

Spalacz tłuszczu Dietbooster zmniejsza apetyt, gwarantuje bezpieczny detox organizmu i daje rezultaty, których nie jest w stanie zagwarantować nawet najlepsza dieta. Oprócz pozytywnych opinii użytkowników, opisujących na forum swoje kuracje odchudzające, warto wspomnieć również o przychylnych recenzjach lekarzy. Specjaliści z zakresu dietetyki są zgodni, że Dietbooster to skuteczny i sprawdzony sposób na odchudzanie, który zapewnia szybkie spalanie tkanki tłuszczowej.

Ogromnymi zaletami produktu są także przystępna cena oraz poręczna forma (kapsułki). Dietbooster wspomaga odchudzanie i działa jednakowo dobrze na kobiety, jak i na mężczyzn, zapewniając im jednocześnie dodatkowe, indywidualne korzyści.

Podsumowując wszystkie zebrane informacje na temat suplementu muszę stwierdzić, że Dietbooster to naprawdę mocna pozycja na półce suplementów odchudzających. Warto pamiętać, że  szczupła sylwetka nie jest abstrakcyjnym wyzwaniem, ale raczej możliwym do osiągnięcia celem. Dzięki Dietbooster sama się o tym przekonałam, a z dodatkową pomocą diety uświadomiłam sobie, że każdy może schudnąć – zdrowo i bezpiecznie.