METADROL – odżywka na przyrost masy mięśniowej – opinie, efekty, dawkowanie, skład

                  

Dobry plan treningowy na masę to podstawa do zbudowania spektakularnej sylwetki. Jednak każdy, kto choć trochę zaprzyjaźnił się ze światem kulturystyki wie, że równie ważna jest odpowiednia suplementacja. Na rynku dostępne są różne środki na przyrost masy mięśniowej, ale ja zdecydowałem się postawić na jeden – Metadrol. Oto co przesądziło o moim wyborze.

                                   

JAK NATURALNIE WYRZEŹBIĆ CIAŁO?

Ludzie mają różne motywacje, jednak każdy kto już zdecyduje się ruszyć z kanapy ma w głowie tylko jeden cel – zwyciężyć. Wybieramy różne dziedziny sportu kierując się konkretnymi, indywidualnymi priorytetami i upodobaniami. Zatem ci, którym zależy na smukłej i zwinnej sylwetce zdecydują się na bieganie, natomiast ci, którzy marzą o wyraźnej muskulaturze i sile, wybiorą siłownię i ciężary.

Proces rzeźbienia ciała jest zwykle długi i żmudny. Zaczynając od zera, potrzeba wiele czasu, a także wiele samozaparcia i motywacji, aby osiągnąć założone wyniki. Umięśnione ciało jest wynikiem równania, w którym powinny pojawić się co najmniej trzy współczynniki: regularny trening, mądra dieta na masę oraz skuteczny suplement.

           

          

CO TO JEST METADROL?

Metadrol to suplement wspomagający budowanie masy mięśniowej. Pomaga on zamienić tkankę tłuszczową w czyste mięśnie i znacznie poprawia wyniki wypracowane podczas regularnych treningów. Preparat nie zaburza pracy gospodarki hormonalnej, dlatego nie trzeba obawiać się obniżenia poziomu libido, nawet w przypadku długotrwałej suplementacji.

Metadrol można zaklasyfikować do kategorii odżywki na masę dla początkujących, a równocześnie jest on również traktowany jako odżywka dla kulturystów.

   

              

KTO MOŻE PRZYJMOWAĆ METADROL?

Metadrol przynosi zauważalne efekty zarówno w przypadku zaawansowanych kulturystów, jak i osób początkujących. Suplement może stosować każdy, kto marzy o umięśnionym ciele bez zbędnej tkanki tłuszczowej i bez efektów ubocznych.

         

            

GDZIE KUPIĆ METADROL?

Metadrol jest dostępny w internetowym sklepie producenta. Tam można wybrać dogodny dla siebie pakiet i złożyć zamówienie za pomocą krótkiego formularza.

Na początek oferowany jest zestaw startowy z jednym opakowaniem, przewidziany na 4-tygodniowy cykl. W drugim zestawie, wybieranym najczęściej przez kupujących znajdują się dwa opakowania standardowe plus jedno opakowanie gratis. Zestaw ten wystarcza na 12-tygodniowy cykl treningowy. Największy zestaw zawiera 3 standardowe opakowania oraz 3 dodatkowe w gratisie. Obejmują one 24-tygodniowy cykl. Obecnie w sklepie internetowym producenta obowiązuje również promocja, w której każde złożone zamówienie zostanie nam dostarczone za darmo.

         

          

STOSOWANIE METADROLU A EFEKTY

Rezultaty działania Metadrolu można odczuć już w trakcie pierwszego treningu. Regularna, codzienna suplementacja na masę pozwoli zauważyć satysfakcjonujące wyniki nawet po 2-3 tygodniach stosowania. Skala efektów jest uzależniona w każdym przypadku od indywidualnych warunków metabolicznych danej osoby.

Systematyczne przyjmowanie odżywki na masę Metadrol daje konkretne wyniki, takie jak:

  • Przyrost masy mięśniowej – widoczne zwiększenie muskulatury, które widać po każdym treningu.

  • Przyspieszone usuwanie tkanki tłuszczowej – produkt stoi na straży dobrego tempa metabolizmu i pomaga zlikwidować nadprogramowe zapasy tłuszczu. Dzięki temu muskulatura może być jeszcze bardziej odsłonięta.

  • Większa wytrzymałość – pozwala podnosić większe ciężary i robić więcej powtórzeń. Wyższą formę można odczuć także na co dzień, podczas wykonywania zwykłych, prozaicznych czynności.

  • Szybsza regeneracja po wysiłku – preparat reguluje pracę organizmu, przyspiesza proces jego odnowy oraz zmniejsza wpływ oddziaływania kwasu mlekowego na nasze mięśnie.

  • Większa intensywność treningów – działanie suplementu pomaga wycisnąć podczas ćwiczeń już nie 100%, ale nawet 200% naszych możliwości.

Za jedną z zalet Metadrolu można uznać również jego pozytywny wpływ na libido. Produkt nie obniża popędu seksualnego, dlatego można cieszyć się umięśnionym ciałem bez poświęcania swojej męskości.

               

            

METADROL – DAWKOWANIE

Aby zauważyć rezultaty szybko, należy przestrzegać zaleceń wskazanych na ulotce produktu. Mówią one o tym, że Metadrol należy stosować jeden raz dziennie, najlepiej rano, za każdym razem popijając dużą ilością wody. Warto pamiętać o regularności stosowania produktu, ponieważ tylko ona może zagwarantować ciągłą stymulację mięśni oraz spektakularne efekty, których oczekujemy.

W jednym opakowaniu znajduje się 60 kapsułek, które wystarczają na 2 miesiące nieprzerwanej suplementacji.

           


IMPONUJĄCA MUSKULATURA Z METADROLEM

Aby mięśnie były widoczne, należy najpierw zadbać o swoją wagę. Uzyskanie prawidłowej masy ciała to podstawa, jeśli chcemy, aby nasze mięśnie były widoczne. Za priorytet można uznać również utworzenie spersonalizowanego planu treningowego. Bez tego efekty ćwiczeń i suplementacji będą trudne do zmierzenia. Jak ćwiczyć na masę? W każdym harmonogramie treningowym należy uwzględnić kluczowe partie mięśniowe:

# Klatka piersiowa – to pierwsze co rzuca się w oczy, kiedy nasze treningi na masę mięśniową zaczynają przynosić rezultaty. Jednak aby zbudować imponujące mięśnie klatki piersiowej, należy wykonywać bardzo różnorodne ćwiczenia, które obejmą np. wyciskanie sztangi w leżeniu, rozpiętki ze sztanglami, pompki na poręczach.

# Ręcesłynne ,,bicki” to atrybut każdego szanującego się kulturysty. Jednak nic nie przychodzi samo: aby móc pochwalić się umięśnionymi rękami, trzeba najpierw pouginać trochę przedramiona (wraz z obciążeniem), powyciskać ciężary za głową oraz porobić kilkadziesiąt pompek tyłem i przodem.

# Barkiszerokie barki to element sylwetki, który nadaje jej proporcji. Rozwinąć je można za pomocą: wznosów ramion na boki z obciążeniem, wyciskania sztangielek nad głowę, unoszenie ramion za pomocą wyciągu dolnego.

# Brzuch – ,,kaloryfer” stał się już ikoną dobrze zbudowanego mężczyzny. Aby zbudować swój sześciopak potrzeba jednak odpowiedniego zestawu ćwiczeń, takich jak: różne wariacje brzuszków, pajączki, russian twist, czy wspięcia górskie.

# Plecymięśnie grzbietu mają duży udział we wszystkich czynnościach, które podejmujemy. Stabilizują nasze ciało i chronią kręgosłup. Dlatego warto nad nimi popracować i poświęcić im chwilę uwagi wykonując choćby podciągania na drążku, przyciąganie linki na tzw. wioślarzu, czy unoszenia tułowia z opadu.

# Nogito często pomijany element, o którym jednak nie można zapominać, jeśli zależy nam na symetrycznej sylwetce. Aby zapewnić nogom odpowiedni wycisk, wystarczy do treningów dodać przysiady z obciążeniem, wypychanie nóg na suwnicy, przysiady wykroczne, czy martwy ciąg na prostych nogach.

            

 

           

SKŁAD SUPLEMENTU

O skuteczności preparatu stanowi jego unikalna i przebadana klinicznie formuła HGRX-3[2-Hydrxy-3-MethoxOH2]. Wykazuje ona działanie anaboliczne, a przy tym nie blokuje prawidłowej pracy hormonów. Składniki suplementu chronią włókna mięśniowe i pomagają zwiększyć ich elastyczność.

Producent zapewnia, że kompozycja Metadrolu jest wynikiem współpracy farmaceutów i bioinżynierów, dlatego może zapewnić unikalną kombinację ekstraktów odżywczych, a także inhibitorów kwasu mlekowego.

        

              

CZY POLECAM METADROL – MOJA OPINIA

Metadrol to suplement na zwiększenie masy mięśniowej, który działa stopniowo, bezpiecznie i bez niepożądanych skutków ubocznych. Ten produkt to najlepsza odżywka na siłę i rzeźbę – wspomaga rezultaty osiągnięte podczas ćwiczeń na siłowni oraz dostarcza do organizmu substancje konieczne do rozrostu mięśni (kreatyna, aminokwasy, białka kataboliczne). Poza zwiększeniem wydajności, Metadrol przyspiesza także regenerację, która – jak wiadomo – jest kluczowa podczas budowania masy.

Preparat występuje w postaci kapsułek, dlatego jest łatwy w suplementacji i nie wymaga poświęcania dodatkowej ilości czasu, jak w przypadku wszelkiego rodzaju mieszanek. Na korzyść Metadrolu przemawia również jego cena oraz promocja, która pozwala tym więcej zaoszczędzić, im większy pakiet zamawiamy.

Suplementacja Metadrolu pozwala osiągnąć zadowalające efekty w stosunkowo szybkim czasie. Potwierdzają to także inni użytkownicy, których opinie można przeczytać na internetowych forach. Również ranking odżywek stawia Metadrol bardzo wysoko, doceniając jego wpływ na szybki i bezpieczny przyrost masy mięśniowej. Uzyskanie imponującej sylwetki jest możliwe nawet dla kogoś, kto prowadzi tryb kanapowca. Wystarczy połączyć odpowiednią dietę, regularne treningi oraz skuteczność Metadrolu.