SOMATODROL – suplement wspomagający przyrost masy mięśniowej – opinie, cena, dawkowanie, skład

            

Ćwiczenia na masę są niezbędne, aby uzyskać trwałe efekty w postaci okazałej muskulatury. Budowanie masy mięśniowej nie zawsze jednak następuje tak szybko, jakbyśmy tego chcieli. Dlatego z pomocą przychodzą suplementy, które przyspieszają wzrost mięśni i redukcję tkanki tłuszczowej, a tym samym pomagają spełnić marzenie o imponującej sylwetce.

            

UMIĘŚNIONE CIAŁO – PRAGNIENIE KAŻDEGO MĘŻCZYZNY?

Mężczyzna nie musi marzyć o zawodach kulturystycznych, by pragnąć wyrzeźbionego ciała, z wyraźnie zarysowanymi mięśniami. Jednak ten, kto choć raz podął próbę wie, że budowanie masy mięśniowej nie jest wcale taką prostą sprawą. I tak samo jak w każdym sporcie – szybkość pojawienia się zadowalających rezultatów jest uzależniona od różnych predyspozycji, takich jak: wiek, metabolizm, tryb życia, jakość diety, etc.

Na rynku jest obecnie wiele preparatów, które mają podkręcić tempo tego procesu, a jednocześnie utrzymać poziom testosteronu na odpowiednio wysokim pułapie. Jakie suplementy na masę mięśniową są naprawdę dobre i jak przybrać na masie stosunkowo szybko, ale i bezpiecznie?

            

            

CO TO JEST SOMATODROL?

Somatodrol to suplement na masę, który zarówno utrwala, jak i przyspiesza efekty osiągnięte podczas treningów na siłowni. Sprzedaż testosteronu, tak samo jak sprzedaż HGH (hormon wzrostu) jest zakazana w naszym kraju. Jednak Somatodrol to tabletki na zwiększenie masy mięśniowej, które pobudzają naturalne wytwarzanie testosteronu oraz hormonu wzrostu. Dlatego Somatodrolu nie można nazwać kolejną odżywką na masę mięśniową, czy zwykłym produktem na przyrost muskulatury.

Suplement diety Somatodrol nie należy do kategorii sterydów anabolicznych, co w mojej opinii, jak i zdaniem wielu zawodowych kulturystów ma wysokie znaczenie. Poza tym, jest jeszcze jedna dobra wiadomość – Somatodrol mogą przyjmować również osoby początkujące, które dopiero zaczynają swoją przygodę z treningami na masę.

           

        

JAKIE SĄ REZULTATY PRZYJMOWANIA SOMATODROLU?

Somatodrol to środek naturalny, który działa na zwiększenie masy mięśniowej w bezpieczny sposób. Systematyczne stosowanie suplementu pozwoli szybko zauważyć satysfakcjonujące wyniki , takie jak chociażby:

1# Przyspieszenie wzrostu mięśni

Włączenie suplementu na stałe do treningowej rutyny zwiększa poziom testosteronu i ułatwia szybsze rośnięcie mięśni. To właśnie zwiększenie produkcji testosteronu i HGH sprawia, że większa masa pojawia się naturalnie. Somatodrol jest odpowiedzialny za nasilanie procesów anabolicznych, ale czyni to bezpiecznie – pobudzając i aktywując odpowiednie substancje.

2# Poprawa kondycji

Stosowanie Somatodrolu pozwala na zwiększenie efektywności zużywania energii. Oznacza to, że jesteśmy w stanie prowadzić intensywniejsze treningi i mamy znacznie lepszą wytrzymałość. Działanie formuły wpływa na poprawę wydolności i pomaga czerpać jeszcze więcej korzyści z uprawianej aktywności fizycznej.

3# Skok siły

Już po kilku-kilkunastu dniach stosowania preparatu można zaobserwować wzrost siły i masy mięśniowej. Naturalnie zwiększona siła sprawia, że jesteśmy w stanie podnosić większe ciężary, bez potrzeby przeciążania się.

4# Szybka utrata tkanki tłuszczowej

Somatodrol to przede wszystkim budowanie beztłuszczowej masy mięśniowej. Oznacza to, że przyrost masy mięśniowej nie jest powiązany z dodatkowymi kilogramami tkanki tłuszczowej. Wręcz przeciwnie – suplement pomaga pozbyć się zalegającej tkanki tłuszczowej i odsłania mięśnie wyrzeźbione podczas ćwiczeń.

5# Szybsza regeneracja mięśni

Każdy trening wymaga odpowiedniej regeneracji dla mięśni. Czasami wystarczy jeden dzień, aby mięśnie wypoczęły, jednak zdarza się, że organizm wykazuje objawy zmęczenia nawet przez kilka dni. Somatodrol pomaga w odzyskaniu sił i przyspiesza fizyczną odnowę.

           

             

SOMATODROL – CZY MA BEZPIECZNY SKŁAD?

Somatodrol to naturalna stymulacja produkcji testosteronu. Zawiera same przebadane i starannie wyselekcjonowane składniki, dlatego zapewnia 100% bezpieczeństwa oraz brak skutków ubocznych. Kompozycja suplementu to przede wszystkim:

  • Witamina B12 – pomaga przetworzyć białka, tłuszcze oraz węglowodany w potrzebną na treningach energię. Poza tym likwiduje oznaki zmęczenia oraz osłabienia.

  • Guarana – stosowana w przypadku spadków odporności, a także w okresie potreningowej regeneracji. Poprawia działanie układu nerwowego oraz zwiększa naszą koncentrację.

  • Arginina – to aminokwas, który w naturalny sposób pobudza produkcję hormonu wzrostu (HGH)

  • Beta-Alanina – bierze udział w regeneracji komórek mięśniowych i zwiększa wytrzymałość podczas wysiłku. Dzięki jej działaniu jesteśmy w stanie trenować dłużej i z wiele większą intensywnością.

     

                

           

SOMATODROL – JAK DAWKOWAĆ?

Zgodnie z ulotką dołączoną do opakowania, producent zaleca przyjmowanie 1-2 tabletek w ciągu doby. Dawka powinna być odzwierciedleniem osobistych predyspozycji, dobrze też, by była dostosowana do poziomu aktywności fizycznej. Każdorazowo należy popić tabletkę dużą ilością wody.

Zgodnie z przeprowadzonymi badaniami, regularne stosowanie Somatodrolu przynosi pierwsze efekty już po ok 30 dniach suplementacji. Wykazano, że przyjmowanie tabletek z jednoczesnym wdrożeniem treningów może skutkować zyskaniem nawet 14 kg czystej masy mięśniowej.

            

              

DLA KOGO PRZEZNACZONY JEST SOMATODROL?

Somatodrol to suplement dla sportowców, ale mogą po niego sięgnąć także osoby początkujące. Produkt jest skierowany do każdego, kto liczy na racjonalny przyrost masy mięśniowej. Z doświadczenia wiem, że preparat sprawdził się zarówno u użytkowników od lat pracujących nad swoją rzeźbą, jak i u tych, którzy dopiero stawiają pierwsze kroki w świecie kulturystyki.

Somatodrol jest suplementem łatwo dostępnym – wystarczy udać się na internetową stronę producenta i wypełnić formularz zamówienia. Produkt powinien pojawić się w naszym domu już po kilku dniach roboczych. Cena 1 opakowania jest przystępna w porównaniu z innymi suplementami z tej kategorii.

             

              

JAK ZBUDOWAĆ MASĘ MIĘŚNIOWĄ Z SOMATODROLEM?

Korzystanie z pomocy suplementów diety na masę nie jest oznaką słabości, a raczej mądrego podejścia do budowania muskulatury. Czego jeszcze nie może zabraknąć w życiu mądrego kulturysty (zarówno początkującego jak i zaprawionego)? Dobrze opracowanej diety!

Co jeść na masę mięśniową? Oto 5 podstawowych reguł żywieniowych, by zyskać beztłuszczową masę mięśniową:

1. Zwiększona ilość przyjmowanych kalorii

Intensywne treningi i duża ilość ćwiczeń spalają wiele kalorii. Dlatego należy pamiętać o tym, by w ciągu dnia przyjmować ich zdecydowanie więcej niż jest to przewidziane dla naszej wagi. Tutaj jednak pojawia się zagwozdka – nie mogą być to kalorie ,,byle jakie”, pochodzące z nisko wartościowych produktów typu fast foody, słodycze, itd. Dlatego trzeba świadomie układać swój jadłospis, uwzględniając indywidualne zapotrzebowanie kaloryczne.

2. Węglowodany

Budowanie masy mięśniowej i obecność węglowodanów w diecie jest niemal równoznaczne. Pomagają one podnieść poziom insuliny i wzmagają produkcję glikogenu. Przyjmuje się, że na każdy kilogram naszej wagi powinniśmy przyjmować najmniej 5g węglowodanów.

3. Tłuszcze

Najbardziej wskazane są tłuszcze pochodzenia roślinnego, pełne kwasów tłuszczowych wielonienasyconych. Należą do nich m.in. oliwa, awokado, olej rzepakowy, ryby, jajka.


4. Białko

Występują w produktach pochodzenia roślinnego oraz zwierzęcego. Najbardziej wartościowe białko możemy otrzymać z: mięsa, ryb, jajek oraz mleka, nasion, warzyw zielonych, kaszy, orzechów i roślin strączkowych. Przyjmuje się, że osoba budująca masę mięśniową powinna przyjmować ok. 2 gramów białka na każdy kilogram ciała.

5. Witaminy i mikroelementy

Warto dostarczać sobie witaminy A, B2 i B6, C, E – zwalczają wolne rodniki oraz oddziałują pozytywnie na wzrost tkanki mięśniowej. Ważna jest również obecność wapnia, magnezu, chromu, potasu i cynku.

Dieta zbudowana w ten sposób, z uwzględnieniem najważniejszych elementów budujących masę, pozwoli szybciej osiągnąć wyznaczony cel. Suplement Somatodrol doskonale ją uzupełni, dodając więcej energii na treningach.

           

          

CZY POLECAM SOMATODROL? – MOJA OPINIA

Somatodrol to skuteczny suplement diety na przyrost masy mięśniowej. Przynosi trwałe efekty, ponieważ swoje działanie opiera na procesach naturalnie występujących w organizmie. Można powiedzieć, że jest to bezpieczna i legalna alternatywa dla zakazanych sterydów. Oferuje więcej testosteronu, a równocześnie większą masę mięśniową i wysoki poziom libido.

W mojej opinii Somatodrol jest doskonałym uzupełnieniem treningu na masę. Skraca czas oczekiwania na efekty i nie przynosi niechcianych efektów ubocznych. Cena produktu jest zachęcająca, a i forma (kapsułki) sprawia, że regularne przyjmowanie preparatu, nawet 2 razy dziennie, nie jest w żadnym stopniu uciążliwe.

Moją pozytywną opinię o Somatodrolu potwierdzają także wyniki naukowych testów oraz recenzje zadowolonych użytkowników. Ten suplement to nie tylko tabletki na przyrost mięśni, ale przede wszystkim naturalna metoda na poprawienie swoich osiągnięć na siłowni, co czyni go jednym z najlepszych suplementów na masę mięśniową.