ULTRA SLIM skuteczne tabletki odchudzające – opinie, działanie, cena, dawkowanie

            

Odchudzanie to sprawa złożona, ale nie niemożliwa. Sprawdzając różne sposoby na uzyskanie wymarzonej figury, natrafiłam na suplement, który uznałam za warty przetestowania. Oto dlaczego zdecydowałam się właśnie na Ultra Slim – naturalny spalacz tłuszczu.

             

DLACZEGO SIĘ ODCHUDZAMY?

Nadwagę ma już średnio co druga osoba na świecie. Przyczyną tego jest szybkie tempo życia, stres, praca siedząca oraz wysoko przetworzona żywność, która zalewa sklepowe półki. Niestety, coraz więcej osób lekceważy dodatkowe kilogramy, które często są tylko wstępem do groźnej choroby cywilizacyjnej – otyłości.

Z drugiej strony, istnieje bardzo liczna grupa ludzi, którzy zwyczajnie nie wiedzą na czym polega skuteczne i bezpieczne odchudzanie. Dlatego sięgają po szybkie diety i wykonują intensywne treningi ponad swoje siły. A wszystko po to, by później rozpaczać z powodu zabójczego efektu jo-jo. Warto więc zadać sobie pytanie co to jest zdrowe odchudzanie oraz co wspomaga odchudzanie, by efekty były trwałe i w 100% zadowalające.

                

                   

CO TO JEST ULTRA SLIM?

Moim zdaniem, aby proces odchudzania był skuteczny, warto wzbogacić go o suplementację. Decydując się na sprawdzony preparat o dobrym jakościowo składzie, możemy znacznie zwiększyć swoje szanse na powodzenie naszej kuracji odchudzającej. Wyboru należy jednak dokonywać ostrożnie, ponieważ nie wszystkie środki na odchudzanie mogą pochwalić się tak samo wysoką skutecznością.

Ultra Slim to tabletki na odchudzanie, które przyspieszają spalanie tkanki tłuszczowej, zwiększają tempo przemiany materii oraz dodatkowo podkreślają wyniki zdobyte poprzez dietę i aktywność fizyczną. Na Ultra Slim zdecydowałam się ze względu na składniki, których aktywne działanie znacznie przyspiesza proces przemiany materii. A – jak powszechnie wiadomo – szybszy metabolizm, to szybsza utrata wagi.

             

            

JAKIE EFEKTY PRZYNOSI ULTRA SLIM?

Ultra Slim zbiera tak pozytywne opinie, ponieważ oferuje wielowymiarowość działania. Formuła suplementu posiada 3 podstawowe funkcje, które decydują o jego wysokiej skuteczności:

      

1# Blokuje odkładanie tłuszczu

Przyjmowane posiłki odkładają się zwykle w newralgicznych miejscach naszego ciała, tworząc nieestetyczne fałdki i zaokrąglenia. Działanie Ultra Slim sprawia, że każda potrawa przez nas zjedzona, zostaje szybko rozbita na: składniki niezbędne dla naszego organizmu, oraz takie, których nie potrzebujemy. Te drugie, przy pomocy suplementu, są prędko wydalane z organizmu.

2# Ukierunkowuje organizm na pobieranie energii z tkanki tłuszczowej

Zwykle organizm pobiera zapasy tłuszczu w trakcie dużego wysiłku lub wtedy, gdy dostarczamy mu mniej kalorii niż spalamy. Ultra Slim uwalnia hormony, które pobudzają receptory beta-3, a tym samym spalają tkankę tłuszczową oraz podnoszą nasz poziom energii. Można więc powiedzieć, że suplement jest naturalnym spalaczem tłuszczu.     

3# Zwiększa tempo przemiany materii

Naturalna moc składników zawartych w Ultra Slim, stymuluje proces termogenezy oraz przyspiesza utlenianie tłuszczów. Dzięki temu, każda aktywność przynosi kilkakrotnie więcej spalonych kalorii. Z kolei polifenole zawarte w zielonej herbacie pomagają usunąć z organizmu szkodliwe toksyny, co poprawia ogólne samopoczucie i wpływa korzystnie na zdrowe zrzucanie wagi.

To 3-fazowe działanie przełożyło się u mnie na konkretne rezultaty:

mniejszy apetyt

zwiększony metabolizm

więcej energii na treningach (i na co dzień)

Te własności reduktora tłuszczu wystarczyły, aby pozbyć się kilkunastu centymetrów w talii i kilku kilogramów na wadze. Warto jednak podkreślić, że wyniki w każdym przypadku mogą pojawiać się w różnym czasie. Odchudzanie jest bardzo indywidualnym procesem, na który wpływ ma wiele czynników – od genów, aż do codziennego jadłospisu.

 

 

      

               

CZY ULTRA SLIM MA BEZPIECZNY SKŁAD?

Suplement diety Ultra Slim to mieszanka składników naturalnych, a więc bezpiecznych dla organizmu. W formule preparatu wykorzystano moc następujących ekstraktów:

  • Piperyna: alkaloid znajdujący się w czarnym pieprzu; wspomaga proces trawienia oraz zwiększa ciepłotę ciała, a dzięki temu przyspiesza i poprawia nasz metabolizm.

  • Zielona herbata: obniża poziom ,,złego” cholesterolu, pomaga usunąć szkodliwe toksyny z organizmu i wzmaga wydzielanie soków trawiennych. Przede wszystkim jednak zielona herbata pomaga w odchudzaniu, ponieważ przyspiesza metabolizm cukrów i tłuszczy oraz likwiduje zbędne dla organizmu produkty przemiany materii.

  • Kofeina: oprócz pobudzenia, wpływa również pozytywnie na pamięć i logiczne myślenie. Kofeina stosowana jest także podczas kuracji odchudzających ze względu na przyspieszanie rozkładu trójglicerydów, z których zbudowana jest tkanka tłuszczowa.

  • Tyrozyna: przyspiesza regenerację organizmu, zwłaszcza po dużym wysiłku fizycznym. Ponadto ma też właściwości ograniczające apetyt, a jak wiadomo spadek łaknienia przekłada się bezpośrednio na zrzucenie wagi.

  • Ekstrakt z gorzkiej pomarańczy: zwiększa termogenezę i reguluje łaknienie, a także poprawia koncentrację. Zawarta w ekstrakcie synefryna zwiększa także aktywność psycho-ruchową.

    Jak więc widać, składniki są naturalne i – na podstawie własnych obserwacji oraz opinii na forum – mogę stwierdzić, że nie powodują skutków ubocznych.

Przeciwwskazania: Kobiety w ciąży, kobiety karmiące piersią oraz każdy, kto odczuwa nadmierną wrażliwość na działanie jakiegokolwiek z powyższych komponentów – powinien przed rozpoczęciem kuracji skontaktować się ze swoim lekarzem.

Produkt nie może również stanowić substytutu zróżnicowanej diety.

                 

            

ILE TRWA KURACJA ULTRA SLIM?

Pierwsze efekty można dostrzec tak naprawdę już po kilkunastu dniach. Zaleca się jednak co najmniej 3-miesięczną kurację, aby otrzymać w pełni satysfakcjonujące wyniki – szczupłe ciało i dobre samopoczucie.

Preparat Ultra Slim należy stosować 2 razy dziennie, przyjmując jedną tabletkę i popijając ją szklanką wody. Dla mnie suplement w formie kapsułek okazał się bardzo wygodny i szybko przyzwyczaiłam się do przyjmowania go, ponieważ robiłam to zawsze przed śniadaniem i obiadem. Nie zaleca się stosowania produktu tuż przed snem ze względu na zawartość kofeiny w składzie.

W jednym opakowaniu znajduje się 120 kapsułek, które spokojnie wystarczają na 2 pełne miesiące suplementacji. Zamówiłam 1 sztukę produktu na początek i zapłaciłam 129 zł, razem z przesyłką, która była darmowa. Jest to niewielka cena za 8 tygodni kuracji, która w moim przypadku przyniosła tak imponujące efekty.

             

             

JAK SCHUDNĄĆ Z ULTRA SLIM?

Oczywiście, stosowanie wyłącznie diety i środków na odchudzanie może przynieść widoczne wyniki. Jednak jeśli ktoś – tak jak ja – chce uzyskać maksymalny efekt odchudzania, polecam dodatkowo wprowadzenie aktywności fizycznej do swojego harmonogramu. Tabletki Ultra Slim w połączeniu z regularnymi ćwiczeniami pomogą uzyskać szczupłą figurę bez efektu jo-jo. Oto kilka ćwiczeń, które ja wykonywałam:

#Skakanka – wystarczy skakanka i ok 15-20 minut wolnego czasu, a efekty są naprawdę nieziemskie. Atutem ćwiczenia ze skakanką jest to, że w tym samym czasie można oglądać ulubione programy lub seriale.

#Burpees – to ćwiczenie polegające na wyskoku do góry a następnie szybkiej zmianie pozycji na dokładnie taką, jak podczas wykonywania pompek. Potem składamy nogi do pozycji kucznej i znowu wyskok do góry. Kilka sesji po 10-15 powtórzeń pozwoli spalić wiele dodatkowych kalorii.

#Przysiady – ćwiczenie znane każdemu i nie wymagające posiadania żadnych dodatkowych sprzętów. Obecnie wiele jest odmian przysiadów, ale niezależnie od tego, które wybierzesz, przyniosą one ten sam efekt – wyrzeźbią mięśnie ud i pośladków oraz przyspieszą bicie serca, a co za tym idzie również metabolizm. Można zacząć od 30 przysiadów i stopniowo zwiększać ich ilość.

Ćwiczenia wykonywałam 3 razy w tygodniu i czasami urozmaicałam je o pajacyki, jogging lub jazdę na rowerze. Jednak przez większość czasu mój trening opierał się właściwie na 3 powyższych ćwiczeniach. Dlaczego? Ponieważ nie wymagały posiadania drogiego sprzętu, nie były czasochłonne i mogłam je robić praktycznie wszędzie.

Stosowanie Ultra Slim dodaje energii i pozwala szybciej odzyskać witalność po ćwiczeniach, dlatego mogłam robić więcej powtórzeń, a dzięki temu spalałam więcej tkanki tłuszczowej. Ultra Slim jest suplementem diety, który wspomaga proces odchudzania i działa jak fat-burner, dlatego pomaga odzyskać szczupłą sylwetkę – stopniowo i rozsądnie.

             

            

CZY POLECAM ULTRA SLIM? – MOJA OPINIA.

Na korzyść produktu przemawia to, że ma sprawdzony, bezpieczny skład. Działa na wielu poziomach, wspomagając naturalne procesy zachodzące w organizmie. Reguluje apetyt, hamuje wchłanianie tłuszczu, przyspiesza przemianę materii oraz dodaje energii. Wszystko to sprawia, że zrzucamy zbędne kilogramy bezpiecznie i bez jakichkolwiek efektów ubocznych.

Dodatkowo, oprócz ceny i efektów, do zakupu Ultra Slim przekonują również pozytywne opinie zadowolonych kobiet i mężczyzn. Warto zaznaczyć, że wśród wszystkich recenzji przeważają praktycznie same zachęcające komentarze.

Podjęcie kuracji Ultra Slim gwarantuje widoczne, zadowalające efekty i pozwala skutecznie schudnąć. Warto pamiętać, że rezultaty mogą być jeszcze lepsze, jeśli dodatkowo zdecydujemy się na regularną aktywność fizyczną. Piękne, szczupłe ciało jest na wyciągnięcie ręki. Z Ultra Slim marzenia mogą zmienić się w bardzo realną rzeczywistość.